Recyklohraní

Škola je zapojena do programu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět. Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení. Díky registraci v tomto programu škola získává pravidelně studijní materiály k problematice odpadů. V rámci projektu probíhá soutěž, kde žáci plní jednotlivé úkoly a škola za jejich správné provedení získává body, které potom může na konci školního roku využít a získat tak pro školu nové pomůcky. Jednotlivé úkoly plní členové ekotýmu. Součástí programu je taky sběr použitých baterií, drobného elektrozařízení a mobilů.

rok 2009

• 43 kg baterií