Aktuality‎ > ‎

Výsledky Mořkovského zajíčka

přidáno: 15. 3. 2019 7:14, autor: Lenka Kociánová

                          Mořkovský zajíček    12. ročník     9.3.2019

 

                                   Kategorie  A    Maminky s kočárky

 

Pořadí

Start.č.

Dítě

Příjmení

Jméno

Rok

Kat.

Klubová příslušnost

1

1

Dominik

Kudělková

Michaela

2018

 

Valašské Mezíříčí

3

2

Jana

Kolářová

Darina

2015

 

Nový Jičín

2

3

Jolana

Čáňová

Jitka

2016

 

Mořkov

 

 

                               Kategorie   B´   Dívky  roč. 2015  a mladší

 

Pořadí

Start.č.

Výkon

Příjmení

Jméno

Rok

Kat.

Klubová příslušnost

1

54

22:36

Balážová

Romana

2015

B

Mořkov

2

94

22:98

Vahalíková

Beatka

2015

B

Mořkov

3

15

26:03

Kolářová

Jana

2015

B

Nový Jičín

4

19

26:44

Hrdličková

Julie

2015

B

Mořkov

5

17

28:41

Ščerbová

Zuzana

2016

B

Nový Jičín

6

59

47:01

Juhárová

Zoa

2015

B

Mořkov

7

6

1:00:02

Ermisová

Tina

2015

B

Štramberk

 

 

                             Kategorie   B   Chlapci  roč. 2015 a mladší 

 

Pořadí

Start.č.

Výkon

Příjmení

Jméno

Rok

Kat.

Klubová příslušnost

1

57

23:99

Mikala

Matouš

2015

B

Štramberk

2

18

25:19

Svláček

Tadeáš

2015

B

Valašské Mezíříčí

3

13

26:17

Škrabák

Filip

2015

B

Nový Jičín

4

21

28:44

Quarda

Tomáš

2015

B

Mořkov

5

7

38:64

Hezký

Antonín

2016

B

Kopřivnice

6

58

41:54

Macháč

Alex

2015

B

Mořkov

7

20

49:07

Černoch

Patrik

2015

B

Mořkov

8

100

50:88

Reisig

Adam

2017

B

Příbor

9

11

1:01:35

Koliba

Florián

2017

B

SDH Metylovice

 

 

 

 

 

´

 

 

                               Kategorie   B   Dívky  roč. 2013 - 2014

 

Pořadí

Start.č.

Výkon

Příjmení

Jméno

Rok

Kat.

Klubová příslušnost

1

5

16:99

Krejčí

Valentýna

2013

B

Nový Jičín

2

10

17:28

Kolibová

Berenika

2014

B

SDH Metylovice

3

8

18:54

Pítrová

Anežka

2013

B

Mořkov

4

23

19:59

Kučerová

Veronika

2014

B

Mořkov

5

25

20:11

Hyklová

Veronika

2013

B

AK Emila Zátopka Kopřivnice

6

22

20:93

Quardová

Sabina

2013

B

Mořkov

7

60

22:65

Mičková

Barbora

2014

B

Mořkov

8

 

23:40

Lacinová

Anja

2014

B

AK Emila Zátopka Kopřivnice

9

16

27:15

Ščerbová

Tereza

2014

B

Nový Jičín

10

86

28:80

Čáňová

Veronika

2014

B

Mořkov

                       

 

                              Kategorie   B   Chlapci  roč. 2013 - 2014 

 

Pořadí

Start.č.

Výkon

Příjmení

Jméno

Rok

Kat.

Klubová příslušnost

1

9

15:81

Jalůvka

Tomáš

2013

B

AK Emila Zátopka Kopřivnice

2

14

16:18

Kolář

Ondřej

2013

B

Nový Jičín

3

93

16:36

Mička

Matyáš

2013

B

Mořkov

 

24

 

Macháč

Tobiáš

2013

B

Mořkov

 

12

 

Škrabák

Jan

2013

B

Nový Jičín

 

56

 

Pytr

Mikuláš

2014

B

Mořkov

 

4

 

Feilhauer

Jan

2014

B

AK Emila Zátopka Kopřivnice

 

 

 

 

                              Kategorie   C   Dívky  roč.  2011 - 2012

 

Pořadí

Start.č.

Výkon

Příjmení

Jméno

Rok

Kat.

Klubová příslušnost

1

36

39:21

Jurošová

Sabina

2011

C

Frýdek Místek

2

29

43:27

Macíčková

Zuzana

2012

C

ZŠ Životice

3

42

43:67

Pytrová

Štěpánka

2012

C

ZŠ Mořkov

4

26

43:99

Máchová

Klára

2012

C

AK Emila Zátopka Kopřivnice

5

47

46:58

Hezká

Barbora

2012

C

AK Emila Zátopka Kopřivnice

6

48

48:17

Kuncová

Tereza

2011

C

ZŠ Mořkov

7

27

48:81

Kolářová

Helena

2011

C

Nový Jičín

8

41

49:05

Mikalová

Albína

2012

C

AK Emila Zátopka Kopřivnice

9

35

49:31

Goldová

Markéta

2012

C

ZŠ Mořkov

10

37

49:64

Štěpánková

Adéla

2012

C

Hovězí

11

39

52:67

Macíčková

Kamila

2011

C

Nový Jičín

12

40

53:46

Macíčková

Gabriela

2011

C

Nový Jičín

13

43

53:81

Juhárová

Nikola

2012

C

ZŠ Mořkov

14

31

54:09

Quardová

Elen

2011

C

ZŠ Mořkov

                              Kategorie   C   Chlapci  roč.  2011 - 2012

 

Pořadí

Start.č.

Výkon

Příjmení

Jméno

Rok

Kat.

Klubová příslušnost

1

32

37:69

Šodek

Václav

2011

C

ZŠ Mořkov

2

45

40:47

Jančálek

Václav

2012

C

ZŠ Mořkov

3

49

43:72

Krejčí

Sebastián

2011

C

Nový Jičín

4

51

44:67

Both

Tadeáš

2012

C

AK Emila Zátopka Kopřivnice

5

44

46:22

Mička

Mikuláš

2012

C

ZŠ Mořkov

6

46

46:55

Jančálek

Štěpán

2012

C

ZŠ  Mořkov

7

34

46:93

Kyselý

Jindřich

2011

C

ZŠ  Mořkov

8

50

53:24

Zahradník

Vítek

2011

C

ZŠ Mořkov

9

28

53:27

Pavlík

Ondřej

2012

C

ZŠ Lichnov

10

38

57:15

Vaníček

Matyáš

2011

C

ZŠ Frenštát pod Radhoštěm

11

33

1:02:27

Šenk

Vojtěch

2012

C

ZŠ Závišice

 

 

 

                         Kategorie   D  Chlapci roč.  2009 - 2010

 

Pořadí

Start.č.

Výkon

Příjmení

Jméno

Rok

Kat.

Klubová příslušnost

1

86

1:25:51

Macíček

Filip

2009

D

Fokus Nový Jičín

2

53

1:26:64

Mazáč

Michal

2010

D

AK Emila Zátopka Kopřivnice

3

55

1:29:26

Pop

Ondřej

2010

D

Galaxie Nový Jičín

4

56

1:34:07

Macíček

Matěj

2009

D

ZŠ ŽIvotice

5

79

1:36:92

Číp

Zbyněk

2010

D

ZŠ Mořkov

6

58

1:37:14

Gold

Matěj

2009

D

ZŠ Mořkov

7

54

 

Kučera

Eliáš

2010

D

ZŠ Mořkov

 

                        

 

                                Kategorie   D   Dívky roč.  2009 - 2010

 

 

Pořadí

Start.č.

Výkon

Příjmení

Jméno

Rok

Kat.

Klubová příslušnost

1

66

1:26:32

Balážová

Anna

2009

D

Baláž Extréme Team Ostrava

2

63

1:30:27

Pařízková

Aneta

2009

D

AK Emila Zátopka Kopřivnice

3

62

1:35:61

Štěpánová

Anna

2009

D

AK Vsetín

4

59

1:36:69

Hyklová

Barbora

2010

D

AK Emila Zátopka Kopřivnice

5

78

1:37:13

Ermisová

Aneta

2010

D

AK Emila Zátopka Kopřivnice

6

57

1:38:06

Biskupová

Lucie

2009

D

ZŠ Mořkov

7

67

1:42:88

Hezká

Alžběta

2009

D

AK Emila Zátopka Kopřivnice

8

60

1:49:79

Navrátilová

Eliška

2010

D

ZŠ Mořkov

9

69

1:53:31

Géryková

Zuzana

2009

D

ZŠ  Mořkov

10

76

1:53:69

Géryková

Tatiana

2009

D

ZŠ  Mořkov

11

68

1:54:48

Mičková

Adéla

2009

D

ZŠ  Mořkov

12

61

1:58:79

Navrátilová

Jana

2009

D

ZŠ  Mořkov

13

64

2:11:80

Stručovská

Barbora

2010

D

ZŠ Mořkov

                       

 

 

                               Kategorie   E  Dívky  roč. 2007 - 2008

 

 

Pořadí

Start.č.

Výkon

Příjmení

Jméno

Rok

Kat.

Klubová příslušnost

1

69

3:11:33

Jurošová

Lucie

2007

E

Slezan Frýdek Místek

2

71

3:30:71

Eliášová

Amálie

2007

E

ZŠ Mořkov

3

68

3:41:99

Maierová

Sofie

2007

E

AK Emila Zátopka Kopřivnice

                       

 

                                Kategorie   E  Chlapci roč.  2007 - 2008

 

 

Pořadí

Start.č.

Výkon

Příjmení

Jméno

Rok

Kat.

Klubová příslušnost

1

72

3:03:71

Holub

Šimon

2007

E

AK Emila Zátopka Kopřivnice

2

70

3:13:05

Volek

Roman

2008

E

ZŠ Mořkov

3

66

3:15:60

Pop

Filip

2008

E

Galaxie Nový Jičín

4

67

3:27:80

Macíček

Michal

2007

E

ZŠ Životice

5

65

4:23:99

Mazáč

Jakub

2008

E

AK Příbor

 

 

 

                               Kategorie   F  Dívky  roč. 2005 - 2006

 

 

Pořadí

Start.č.

Výkon

Příjmení

Jméno

Rok

Kat.

Klubová příslušnost

1

81

3:15:28

Benčáková

Linda

2006

F

Jubilejní, Nový Jičín

2

83

3:20

Popová

Adéla

2006

F

AK Emila Zátopka Kopřivnice

 

 

 

 

                               Kategorie   F  Chlapci  roč.  2005 - 2006

 

 

Pořadí

Start.č.

Výkon

Příjmení

Jméno

Rok

Kat.

Klubová příslušnost

1

82

3:17:73

Bok

Matěj

2006

F

TJ Valašské Mezíříčí

 

 

 

 

 

 

 
Comments