Práce žáků

Místo sáčku vem si tašku
(vloženo 7. 6. 2019)

V rámci Evropského týdne udržitelného rozvoje uspořádali žáci 7. třídy akci s názvem "Místo sáčku vem si tašku". Více o této akci se dozvíte z dokumentu sedmáků.

(publikováno 4. 7. 2018)

Žáci 6. třídy vytvořili v rámci projektu Global SCHOOLS velmi zajímavou i poučnou kuchařku. Dokonce není vyloučeno, že budou nějaká pokračování.
Mrkněte a nechte se inspirovat na nejen letní vaření :)

Závan Japonska ve 4. třídě aneb Ikebana
Ikebana je způsob aranžování rostlin pocházející z Japonska. Má svá pravidla a liší se od tradičních květinových aranžmá - dbá na harmonii lineární konstrukce, rytmu a barvy. Zahráli jsme si na floristy a v posledních pracovkách pár kousků inspirovaných Japonskem vytvořili...jak se nám to podařilo, posuďte sami ;o) Laskavé oko rodiče či přítele školy jistě odpustí drobné odchylky od standardních pravidel japonské estetiky.
Můžete si zahlasovat :-)

Ikebana