Adopce na dálku => Dobrý Anděl

Adopce na dálku:

Základní škola Mořkov sponzorovala od roku 2005 do roku 2017 chlapce z Thajska jménem Tiwakorn Khantong (Oat). Peníze, které škola posílala, byly využity na studium a z části na osobní potřeby.

Tiwakorn Khantong již svá studia ukončil, proto skončilo i naše sponzorství. Těší nás, že jsme mohli být nápomocni jeho studiu a věříme, že zkušenosti nabyté v době školních let, budou pro Oata přínosné.

Nadace DOBRÝ ANDĚL

Naše pozornost se tentokrát obrací na Nadaci DOBRÝ ANDĚL, kde budeme zasílat peníze, které

získáme sběrem papíru. Již v roce 2016 naše škola zaslala této nadaci finanční obnos získaný díky akci Sportování s Andělem, a prodejem ručně vyráběných mýdel.

DOBRÝ ANDĚL přináší lidem potřebnou pomoc, proto i my bychom chtěli přispět troškou do mlýna.