Prohlášení o přístupnosti

Základní škola a Mateřská škola Mořkov okres Nový Jičín, p.o. se zavazuje k zpřístupnění své internetové stránky v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102. Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na povinně zveřejňovaný obsah webové stránky www.zsmorkov.cz a sites.google.com/a/zsmorkov.cz/msmorkov/.

Stav souladu

Tyto stránky jsou v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů.

Informace prezentované v jiných formách

Na webových stránkách školy jsou informace nabízeny buď ve standardu souborových formátů kancelářských aplikací Microsoft Office, nebo v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména u informací obsáhlejších a vhodných pro stažení či tisk.

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu zsmorkov (zavináč) zsmorkov.cz případně přímo administrátorovi webu.